Zachęcamy firmy do skorzystania z oferty PRZEJAZDÓW BEZGOTÓWKOWYCH. Istnieją dwa warianty voucherów w zależności od Państwa preferencji: elektroniczne i papierowe.

Vouchery elektroniczne

Po zrealizowaniu usługi kierowca wprowadza do terminala taxi kwotę z licznika, która następnie jest zatwierdzana przez pasażera 4-cyfrowym kodem PIN. Klient po podpisaniu umowy otrzymuje dostęp do platformy elektronicznej, za jej pośrednictwem jest w stanie osobiście:

-w łatwy sposób kontrolować koszty związane z transportem
– mieć wgląd w historie zrealizowanych przejazdów
– tworzyć raporty z podziałem na jednostki kosztowe
np. działy, projekty, eventy, pracowników
– generować jednorazowe vouchery na przejazdy
w formacie .pdf, co daje możliwość przesłania bonu za
pomocą maila
– nakładać uprawnienia oraz ograniczenia na przejazdy
bezgotówkowe np. możliwość korzystania z usług
tylko w dni robocze lub w godzinach pracy, ograniczenia kwotowe pracowników itd.

Faktura VAT wystawiana jest na podstawie zrealizowanych przejazdów zarejestrowanych na udostępnionej platformie, powiększona o 8% podatek VAT.

Vouchery papierowe

Usługa polega na tym, że dostarczamy PAŃSTWU papierowe vouchery upoważniające do przejazdu naszymi taksówkami. Kupon po zakończonym kursie uzupełniany jest przez kierowcę w takie informacje jak: data przejazdu, trasa przejazdu, kwota przejazdu. Następnie voucher podpisywany jest przez pasażera w celu zatwierdzenia prawdziwości uzupełnionych danych. Na podstawie tych kuponów nasza firma wystawi jedną zbiorczą fakturę na koniec miesiąca powiększona o 8% podatek VAT.

DLA KOGO JEST OFERTA PRZEJAZDÓW BEZGOTÓWKOWYCH???

Oferta skierowana jest do KAŻDEGO!!! Zarówno firmy jaki i osoby prywatne mogą skorzystać z tego niezwykle wygodnego rozwiązania…….masz pracowników, którym musisz zapewnić transport??? Żaden problem-). Chcesz aby Twoje dziecko regularnie bezpiecznie i na czas dotarło do szkoły??? Zadzwoń, a My zadbamy o to-).